watermark
caballero | digital agency

Web projektu vadītājs (mid-level / senior)

caballero | digital agency - Rīga
1700 - 3500
Deadline
2022-08-08

Mēs esam caballero – pilna cikla digitālā aģentūra, kas veido web projektus uzņēmumiem, organizācijām, valsts iestādēm un saviem meitas uzņēmumiem.

Paplašinot savu darbību un attīstoties, aicinām darbā kolēģus vai uz sadarbību individuālus speciālistus, mazas komandas ar vērā ņemamu pieredzi web projektu izstrādē.

Savā komandā vēlamies redzēt cilvēkus, kuri ir:

  • pozitīvi un racionāli domājoši;
  • strādāt griboši;
  • uz progresu un mērķa sasniegšanu orientēti.

Mēs esam neliela komanda, kas apzinās savu vērtību un spējas. Veidojot projektus klientiem, fokusējamies uz risinājumu meklēšanu, nevis ieciklējamies uz problēmām, tāpēc šādu pieeju gaidām arī no jaunajiem kolēģiem. Ikdienā strādājam daudz, un esam patiesi un atbildīgi pret sevi un saviem pienākumiem.

Ja Tava attieksme pret darbu saskan ar mūsējo, aplūko kādu no šobrīd aktuālajām pozīcijām.

Pienākumi

  • Jāveic komunikācija ar klientiem un jāapkopo klienta vēlmes un biznesa prasības prasību dokumentā;
  • Jāplāno programmētāju un dizainera darba plūsma (jāplāno resurss);
  • Jākomunicē, jākoordinē un jāseko līdzi projektu izstrādes gaitai komandā;
  • Jārealizē projektu iekļaujoties laikā un budžetā;
  • Jātestē un jāpārliecinās par piegādātā produkta kvalitāti vai to izdarīs asistents / testētājs, ja būsi pārāk aizņemts / -a;
  • Jāapkopo informācija par paša un komandas paveikto;
  • Jāanalizē un jāuzlabo izstrādes procesi.

Prasības

  • Iepriekšēja pieredze projektu vadīšanā (vismaz 1 gads);
  • Izpratne un interese par web izstrādi, uzņēmuma digitālo tēlu un izstrādes procesiem;
  • Spēja būt organizētam un strukturētam;
  • Pieredze pielietot projektu plānošanas rīkus;
  • Labas komunikācijas spējas (rakstība un saruna);
  • Vēlamas labas latviešu un angļu vai krievu valodas zināšanas;
  • Vēlme mācīties un attīstīties.

Mēs būtu priecīgi, ja Tu darītu zināmu vai Tev ir iepriekšēja pieredze vai liela vēlme izpausties kādās no zemāk esošajām tēmām:

  • piedalīties mājaslapu satura stratēģijas izstrādē;
  • uzņēmuma digitālās mārketinga stratēģijas izstrāde (vai tikai kādi posmi);
  • uzņēmuma tēla veidošanu (CSR, ESG vai vizuālā puse);
  • ir bijusi pieredze iepirkumu dokumentācijas sagatavošanā;
  • iepriekšēja pieredze pārdošanā.

Piedāvājam

  • Darbu 10+ cilvēku komandā;
  • Darba datoru un iespēju izvēlēties darbam nepieciešamo tehniku un platformu (Linux, Mac vai Windows);
  • Darbu klātienē birojā Rīgā vai attālināti no jebkuras vietas pasaulē;
  • Vietēja mēroga un ārzemju projektus;
  • Elastīgu darba grafiku pēc nepieciešamības (parasti strādājam 09.00-18.00);
  • Atbilstošu atalgojumu + bonusus atkarībā no slodzes un rezultātiem. Tas atkarīgs no tavām zināšanām, prasmēm un pieredzes.

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@caballero.lv

Location
Rīga
Deadline
2022-08-08
Salary
1700 - 3500 (+ bonuses)