watermark
Ness

Tehniskā atbalsta speciālists

Ness - Rīga
1500 - 2300
Deadline
2022-11-30
Summary

Tavi galvenie pienākumi būs:

  • Pārzināt uzņēmuma produktus un to tehniskās prasības
  • Apgūt dažādu risinājumu tehniskās dokumentācijas (E-pasts, WhatsApp, SMS, Telegram, u.c.)
  • Sniegt tehnisko atbalstu kolēģiem un klientu IT speciālistiem
  • Pēc nepieciešamības veikt sistēmu konfigurācijas, atbilstoši klientu vajadzībām
  • Gatavot instrukcijas un apmācību materiālus platformu lietojamībai
  • Sekot līdzi aktualitātēm nozarē un tehniskajās dokumentācijās

Ja Tev ir:

  • Pieredze darbā ar sistēmu uzstādīšanu, konfigurēšanu
  • Pieredze darbā ar tehniskajām dokumentācijām
  • Vēlamas zināšanas par API integrāciju darbības principiem Pamata HTML un CSS zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību
  • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas

Mēs piedāvājam:

  • Iespēju spert pirmos nopietnos soļus IT jomā
  • Elastīga darba iespēja gan no mājām, gan birojā
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
  • Atalgojumu atbilstoši pieredzei un prasmēm no 1500 - 2300 eiro bruto mēnesī
Location
Rīga
Deadline
2022-11-30
Company
Ness
Salary
1500 - 2300