watermark
mtc. Riga SIA

SEO Specialist

mtc. Riga SIA - Riga/Attālināti
1800 - 2700
Deadline
2023-04-28

Esam dinamiska un ātri augoša full-service web/digitālā aģentūra no Skotijas. Ar 120+ darbiniekiem mūsu Dundee, Edinburgā, Bristol, Rīgā birojos un attālināti mēs nodarbojamies ar visdažādāko sistēmu dizainu, izstrādi un uzturēšanu no vizītkaršu mājaslapām, online veikaliem līdz custom platformām. Mums ir plašs portfolio ar klientiem visā pasaulē un visdažādākajām sistēmām, kas ļauj mūsu darbiniekiem tikt pie interesantiem izaicinājumiem katru dienu.

Mums ir svarīgi palīdzēt klientiem sasniegt viņu mērķus un, lai šo paveiktu atļaujam mūsu darbiniekiem patstāvīgi strādāt, bet arī padomu, atbalstu un draudzīgu komandu, kad tas nepieciešams. Uzņēmumā pastāv lielas izaugsmes un mūsu ambīcijas ir turpināt augt un izplesties ne tikai Lielbritānija bet arī Baltijā un Eiropā.

Šobrīd meklējam SEO speciālistus, lai pievienotos mūsu mārketinga komandai, kas šobrīd atrodas Rīgā, Lielbritānijā un attālināti un pārsvarā nodarbojas ar Lielbritānijas klientiem.

Pienākumi

Tev tiks uzticēti 10-20 klienti dažādās industrijās ar kuriem mums ir noslēgts SEO uzturēšanas līgums mājaslapai, ko mtc. ir izstrādājis. Tavi pienākumi būs komunicēt ar šiem klientiem angļu valodā par viņu mājaslapu un tās statistiku. Rekomendēt uzlabojumus kā arī tos veikt (SEO audits, on page optimization, link building, keyword strategy) vai uzdot komandas biedriem izstrādes departamentos. Veiksmīgi darbinieki spēj ieteikt un pārdot papildus uzlabojumus ārpus noslēgtā līguma parādot klientiem, kā tie palīdzēs sasniegt viņu mērķus.

Nepieciešamās prasmes

  • 2+ gadu pieredze SEO speciālista lomā
  • Spēja brīvi komunicēt angliski mutiski un rakstiski
  • Spēja pasniegt tehniskus terminus klientu valodā
  • Google Analytics zināšanas
  • Google Tag Manager integrācijas prasmes
  • Spēja uzņemties vairākus klientus vienlaikus ar dažādām vajadzībām

Vēlamās prasmes

  • Pieredze ar ScreamingFrog, SEMrush, Woorank, Keyword Planner vai līdzīgiem rīkiem
  • Pieredze ar CMS kā WordPress, Shopify, Magento, etc.
  • Pieredze ar HTML,CSS,JS

Piedāvājam

  • 37.5 stundu nedēļu
  • 24 - 37 brīvdienas gadā
  • Brīvu izvēli darba laikiem
  • Iespēju strādāt no mājām vai no kāda no mūsu birojiem
  • Interesantus un dažādus projektus
  • Iespēju uz komandējumiem uz Lielbritāniju satikt UK komandu
  • Internacionālus kontaktus un pieredzi

Sūtīt CV angļu valodā kopā ar informāciju pār to kādus rīkus izmanto un bijušo SEO kampaņu rezultāti.

Location
Riga/Attālināti
Deadline
2023-04-28
Salary
1800 - 2700 (+ bonuses)