watermark
SIA "Mikrotīkls"

Ražošanas sistēmu programmētājs/-a

SIA "Mikrotīkls" - Riga
2200 - 6000
Deadline
2023-03-01
Summary

Darba pienākumi:

  • linux iegulto sistēmu (embedded systems) programmēšana MikroTik tīkla iekārtām;
  • ražošanas procesu automatizācija;
  • programmatūras izstrāde un attīstīšana.

Nepieciešamās zināšanas, prasmes un pieredze:

  • labas C/C++ programmēšanas iemaņas;
  • pieredze darbā ar Unix/Linux;
  • spēja strādāt gan individuāli, gan komandā;
  • labas latviešu un angļu valodas zināšanas;
  • iegūta (vismaz 2 pabeigti kursi) augstākā izglītība datorzinību jomā;
  • vēlama pieredze mikrokontrolieru (Atmel, ST u.c.) vai cita zema līmeņa programmēšanā.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu pasaulē plaši atpazīstamā uzņēmumā un vienā no Latvijas TOP darba devējiem;
  • Atalgojumu 2200-6000 eiro pirms nodokļu nomaksas, atkarībā no iegūtās pieredzes, prasmēm un zināšanām;
  •  Elastīgu darba laika sākumu;
  •  Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika un autostāvvietu;
  •  Apmaksātas pusdienas;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas un darbu komandā ar pieredzējušiem kolēģiem.

Lai pieteiktos vakancei, aicinām atsūtīt savu CV!

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks virzīti uz nākamo atlases kārtu. Ja esat nosūtījis savu CV un neesat saņēmuši ziņu no mums 2 nedēļu laikā pēc sludinājuma termiņa izbeigšanās, esiet informēti, ka uz nākamo atlases kārtu esam izvirzījuši citu/-us kandidātu/-us.

Vairāk par mums: “Mikrotīkls” aktīvi iesaistās zinātnes, medicīnas un izglītības nozaru atbalstā. Daudz strādājam ar LU un RTU, lai palīdzētu realizēt dažādus izglītības projektus un pilnveidotu studiju vidi. Ilglaicīgi sadarbojamies ar RSU un Bērnu slimnīcas fondu, lai uzlabotu mazo pacientu ikdienu un palīdzētu rast arvien jaunas tehnoloģijas cīņā ar onkoloģiskajām slimībām. Esam vairākkārt saņēmuši apbalvojumus gan kā TOP darba devējs Latvijā, gan citus prestižus apbalvojumus kā labākie ražotāji un eksportētāji. Pasaules Intelektuālā īpašuma organizācija 2019. gadā pasniedza “Mikrotīklam” apbalvojumu par zināšanās balstītu uzņēmējdarbību,kas vērsta uz nepārtrauktu attīstību.

Pievienojies mūsu komandai un esi daļa no globāla skata nākotnē!

Location
Riga
Deadline
2023-03-01
Salary
2200 - 6000