watermark
Digitālā aģentūra Bright

PHP programmētājs/-a

Digitālā aģentūra Bright - Riga
1400 - 2800
Deadline
2022-08-09

Aicinām savai profesionālajai un draudzīgajai komandai pievienoties PHP programmētāju, lai kopā varētu paplašināties un sasniegt jaunas virsotnes!

Kandidāta pienākumi

  • Izstrādāt jaunus risinājumus, kas pamatā balstīti uz Laravel, Symfony, Yii u.c
  • Aktīva iesaistīšanās projektu izstrādē ar idejām un ieteikumiem
  • Esošu risinājumu uzturēšana un papildināšana

Zināšanas un prasības, ko sagaidām:

  • Pieredze ar PHP (OOP, MVC)
  • Pieredze darbā ar Git
  • Integrācija ar citām sistēmām (REST API u.c.)
  • Pieredze darbā ar kādu no backend framework (Laravel, Symfony, Yii u.c.)
  • Pamata zināšanas darbam ar Linux serveriem
  • Vismaz 1,5 gada pieredze

Zināšanas, ko novērtēsim:

  • Pieredze testēšanā, izmantojot PHPUnit un phpspec

  • Jebkādas papildus tehnoloģiskās zināšanas vai prasmes, kas papildinātu esošo komandu

Piedāvājam:

  • Oficiālu darba algu (no 1400 EUR - 2800 bruto mēnesī) un pilnas sociālās garantijas
  • Veselības apdrošināšanu
  • Iespēju attīstīt savas zināšanas ar apmācību budžetu
  • Darbu ar aizraujošiem un interesantiem digitāliem projektiem
  • Atsaucīgus un radošus kolēģus
  • Patīkamu darba vidi lielākajā aģentūru grupā B40 Rīgas centrā vai darbu attālināti
  • Iespēju piedalīties noderīgos gan iekšējos gan ārējos semināros un konferencēs
  • Regulārus ārpus darba pasākumus lieliskā kompānijā

Tavu pieteikumu gaidīsim līdz 9.augustam.

Location
Riga
Deadline
2022-08-09
Salary
1400 - 2800 (+ bonuses)