watermark
Mapon

IT Projektu vadītājs

Mapon - Ojāra Vācieša iela 6B, Rīga, LV-1004
2200 - 3500
Deadline
2023-04-14

Kā uzņēmums nemitīgi augam un turpinām iekarot pasaules tirgu, tāpēc meklējam spēcīgu komandas papildinājumu – IT projektu vadītāju.
Tu un tava komanda strādās pie Mapon pamata pakalpojumu izstrādes un uzlabošanas - degvielas kontroles un uzskaites risinājuma, autoparka efektivitātes risinājuma, dažāda veida atskaišu izstrādes un uzturēšanas.
Kolēģi darbu vērtē kā dinamisku, interesantu un ar iespēju pilnveidot sevi profesionāli. Īpaši novērtē to, ka risinājumus radām paši - no idejas līdz realizācijai.

Tavi pienākumi:

  • Projektu vadība sākot no ideju ģenerēšanas līdz pat pilnībā pabeigtam pakalpojumam;
  • Rūpes un atbildība par komandu (frontend, backend programmētāji, pēc nepieciešamības, mobilo aplikāciju programmētāji, testētājs);
  • Spēja un vēlme sastrādāties ar citām komandām - dizains, mārketings, klientu atbalsts, pārdošana;
  • Izstrādāt un uzturēt produkta dokumentāciju un aprakstus.

No tevis sagaidām:

  • Pieredzi IT projektu vadītāja amatā;
  • Vēlama augstākā izglītība IT jomā;
  • Prasmes vadīt komandu, plānot produkta attīstību;
  • Teicamas angļu valodas zināšanas (darba valoda);
  • Spēju pieņemt pamatotus lēmumus un sasniegt rezultātus;
  • Iedziļināšanos klientu vēlmēs un problēmās, lai piedāvātu risinājumus;
  • Pieredzi darbā ar SaaS vai B2B produktu (tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • Pieredzi darbā ar projektu vadības un izstrādes rīkiem kā Gitlab, JIRA, TeamGantt, Microsoft Project un līdzīgiem;
  • Spēju strādāt ar datiem, tos analizēt un pieņemt attiecīgus lēmumus;
  • Pašorganizētību, analītisku - uz detaļām un mērķi orientētu personību.

Par priekšrocību tiks uzskatīta:

  • Iepriekšēja projektu vadības pieredze ar autoparku pārvaldības sistēmām, IoT risinājumiem vai sensoru datu apstrādes risinājumiem;
  • Papildus svešvalodu zināšanas.

Mēs piedāvājam:

  • Atalgojumu sākot no 2200 EUR pirms nodokļu nomaksas (darba samaksa atkarīga no Tavām zināšanām un pieredzes);
  • Labumu grozu, kura vērtība gadā pārsniedz 4000 EUR;
  • Iespēju strādāt hibrīda modelī (attālināti/klātienē);
  • Elastīgu darba dienas sākumu (darbu uzsāc līdz plkst. 11.00);
  • Iespēju izvēlēties darbam nepieciešamo tehniku un platformu (Linux, Mac vai Windows);
  • Apmaksātas pusdienas birojā;
  • Norēķinu karti apmaksātām pusdienām, strādājot attālināti;
  • Bezmaksas autostāvvietu pie biroja;
  • Labu veselības apdrošināšanas polisi (iekļauts mentālās veselības atbalsts);
  • Sporta klubu abonementu neierobežotam apmeklējumu skaitam;
  • Apmaksātu dzimšanas dienas brīvdienu, u.c. brīvdienas tev nozīmīgos dzīves gadījumos;
  • Iespēju 90 dienas gadā strādāt ārzemēs;
  • Vasaras periodā piektdienas ir saīsinātas darba dienas;
  • Mācību budžetu tavu prasmju un zināšanu pilnveidošanai.

Gaidīsim Tavu CV un īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli, kurā pamato savu atbilstību vakancei!

AS Mapon (Reģ.nr. 40003800531)

Location
Ojāra Vācieša iela 6B, Rīga, LV-1004
Deadline
2023-04-14
Company
Mapon
Salary
2200 - 3500 (+ bonuses)