watermark
caballero | digital agency

Frontend react.js / vue.js / svelte.js (mid-level / senior) programmētājs

caballero | digital agency - Hybrid (Teika / remote)
2000 - 5000
Deadline
2022-08-10

Steidzami meklējam pieredzējušu frontend programmētāju, kas ir strādājis ar angular / react / redux / next.js vai vue, vuex, nuxt.js frameworkiem un var / vēlas transformēties uz svelte.js.

Nepiesakies, ja esi junior vai tikko pabeidzis kursus, kur apguvi pamatus.

Pienākumi

  • Jāveido sistēmu publiskā / privātas daļas interfeisi;
  • Darbs, galvenokārt, pie paliela projekta Agile manierē;
  • Jāstrādā pie jauniem projektiem, kā arī jāstrādā ar eksistējošu projektu prasību papildināšanu;
  • Jāstrādā komandā, jāplāno savs darbs un jāatskaitās par padarīto;
  • Jāveic integrācijas ar citām sistēmām (piem. vienotā pieteikšanās sistēma uc.)

Prasības

  • Iepriekšēja pieredze (vismaz 2 gadi) frontend izstrādātāja amatā vai aktīvā freelance režīmā;
  • Jābūt pieredzei strādāt tandēmā ar backend izstrādātājiem;;
  • Esi veicis sasaisti, lai iegūtu datus / integrēties ar API un JSON;
  • Vari sākt darbu nekavējoties vai 1 - 2 ned. laikā;
  • Jāprot izmantot kādu no šiem rīkiem – Invisionapp / Zeplin / Sketch / Figma / XD;
  • Brīvi pārvaldi HTML5 / CSS3 / SASS / JS;
  • Māki strādāt ar GIT (Github / Bitbucket / Gitlab) un Docker;
  • Labas cross-browser compatibility zināšanas.

Par priekšrocībām tiks uzskatīts, ja esi strādājis ar lielu sistēmu arhitekūrām, Laravel, Symfony vai kādām citām mūsdienīgām valodām un ietvariem.

Mēs piedāvājam

  • Darba datoru un iespēju izvēlēties darbam nepieciešamo tehniku un platformu (Linux, Mac vai Windows);
  • Darbu klātienē birojā Rīgā vai attālināti no jebkuras vietas pasaulē;
  • Vietēja mēroga un ārzemju projektus;
  • Elastīgu darba grafiku pēc nepieciešamības (parasti strādājam 09.00-18.00);
  • Atbilstošu atalgojumu + bonusus atkarībā no slodzes, rezultātiem un indivīda spējām.

Slodze un formāts: pilna laika / daļēja laika / freelance / maza outsource komanda

Sūtīt CV / portfolio / līdz šim veikto darbu un pienākumu aprakstu uz e-pastu: info@caballero.lv

Location
Hybrid (Teika / remote)
Deadline
2022-08-10
Salary
2000 - 5000 (+ bonuses)