watermark
InfoStrategy

BI DWH izstrādātājs/a

InfoStrategy - Riga
2500 - 4000
Deadline
2023-10-06

InfoStrategy komanda aicina pievienoties pieredzējušu BI /DWH Izstrādātāju, kas tiecas uz izcilību, būtu spējīgs/a pastāvīgi organizēt savu darbu, mācīties, plānot aktivitātes un sasniedzamos mērķus, un tos piepildīt.

Tavi pienākumi:

  • datu noliktavu (DWH) izstrāde, datu integrācijas (ETL) procesu izstrāde,
  • DWH un ETL dokumentācijas sagatavošana,
  • BI risinājumu veidošana uz MicroStrategy bāzes.

Mūsu prasības*:

  • interese par datiem un to analīzi,
  • zināšanas par datu bāzēm, to projektēšanu, datu izgūšanas vaicājumiem (SQL),
  • vismaz 3 gadu pieredze darbā ar DWH, ETL un BI rīkiem

* Tev būs priekšrocība attiecībā pret citiem kandidātiem, ja tev ir pieredze arī MS PowerBI risinājumu veidošanā.

 Mēs piedāvājam:

  • elastīgu darba laiku, biroju Rīgas centrā un darbu neklātienē,
  • apmācības iespējas
  • dažādas darbinieka privilēģijas (apmaksātu telefonu, transportu, veselības apdrošināšanu);
  • konkurētspējīgu darba samaksu
Location
Riga
Deadline
2023-10-06
Salary
2500 - 4000 (+ bonuses)